Filiżanki z nadrukiem prezentem ślubnym

Filiżanki z nadrukiem
Filiżanki z nadrukiem

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Dlatego też nie jest kwestią prostą znaleźć odpowiedni podarunek dla osoby przeżywającej taką uroczystość. Podarunki są bardzo różne, jedne to prezenty praktyczne, inne po prostu eleganckie. Są także przedmioty łączące obie cechy. One właśnie są najbardziej popularne jako prezenty ślubne. Jednym z ulubionych pomysłów na prezent ślubny są rozmaite zestawy do kuchni lub salonu, łączące obie powyższe funkcje – praktyczną oraz ozdobniczą. Wśród nich wymienić można zestawy filiżanek.

Najczęściej noszą one nadruki. Wówczas są jeszcze bardziej eleganckie. Dlaczego filiżanki z nadrukiem są tak dobrym pomysłem na prezent ślubny? Ponieważ spełniają wszystkie warunki udanego podarunku wręczanego z takiej okazji. Podarunek taki musi po pierwsze być elegancki. Oznacza to w praktyce ładny kształt, w tym kształt ucha oraz spodka, a także szykowny nadruk. Treścią nadruku może być motyw graficzny lub treść wyrażona słownie. Tutaj najpopularniejsze są życzenia ślubne lub przysłowia i cytaty dotyczące miłości i małżeństwa. Motywy graficzne również do tego nawiązują, przedstawiając serce, rysunek ślubu, itp. Tego rodzaju nadruki sprawiają, że każde małżeństwo będzie z filiżanek bardzo chętnie piło, wykorzystując je także w razie przyjęć lub przyjmowania gości.

Filiżanki z nadrukiem są także praktyczne. Rzecz jasna, ich podstawową funkcją jest spożywanie trunków. Dzięki eleganckiemu wyglądowi czyni się to przyjemnie, natomiast sama możliwość spożycia napoju (głównie napoju gorącego: herbaty, kawy, gorącej czekolady, itp.) jest cechą, bez której nie można by mówić o filiżankach. Co ważne, dzięki temu, że filiżanki występują w zestawach, kilka lub nawet kilkanaście osób naraz może się napić.

Tak przygotowane Filiżanki z nadrukiem są idealnym prezentem ślubnym. Tym bardziej, że ich koszt nie jest wygórowany. Są zatem podarunkiem eleganckim, praktycznym, a jednocześnie stosunkowo niedrogim. Obie strony są zatem zadowolone: nowożeńcy oraz wręczający podarunek.